#AK Parti
AK Parti Buca Adayı Adnan Öztekin: Biz dersimizi aldık
Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan adayı Adnan Öztekin, ortak akılla yönetecekleri Buca’nın kangren haline gelmiş sorunlarını çözmek için bugüne kad...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mersin’de oy istedi: Atatürk istismarcılarının devrini kapatalım
Partisinin Mersin mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “31 Mart'ta, bu Atatürk istismarcılarının, bu DEM m...
AK Partili Hamza Dağ: İzmir'i adım adım iyileştireceğiz
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ: Önceliğimize ulaşımı ve toplu ulaşımı koyduk. Yeni çevreyolu, kavşaklar, yollar... 1 Nisan'...
AK Partili Ceyda Bölünmez Çankırı: İzmirliler hizmete oy verecek
AK Parti İzmir Milletvekili ve Cumhur İttifakı Konak Belediye Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir seçmeninin bu defa ideolojiye değil hizmete o...
Aslanoğlu ve Tugay’dan ‘AK Parti kazanmaya yakın’ yorumlarına rest!
Yerel seçim öncesinde CHP İzmir örgütüyle bir araya gelen CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tug...
CHP lideri Özgür Özel Afyon’da oy istedi: Bu sefer AK Parti’ye yeter artık derseniz…
Cumhuriyet Halk Partisi (CH) Genel Başkanı Özgür Özel, yaklaşan yerel seçimlere değinerek, “1 Nisan'dan bir gün önce 31 Mart'ta seçim var, mühür var, ...
Cemil Tugay AK Parti'den istifa edip CHP'ye geçenlere rozetlerini taktı
CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, CHP örgütü ile Bayraklı'ya çıkarma yaptı. Yurttaşların slogan ve pankartlarla karşılad...
AK Partili Bilal Saygılı'dan Tunç Soyer'e UKOME tepkisi
AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı'dan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in "120 dakika ücretsiz aktarma" teklifinin UKOME Genel Kurulu'nda...
Başkan Pehlivan’la Menemen sahiline kavuşuyor
AK Parti Menemen Belediye Başkan Adayı Aydın Pehlivan, Menemen’de hayata geçirmeyi planladıkları projeleri tanıttı. Başkan Pehlivan, 27 kilometrelik s...
Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP lideri Özel’e yüklendi: Her açıdan tam bir hayal kırıklığı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, " CHP'nin yeni genel başkanı Özgür Özel’in bedelli askerlik sözlerine tepki göstererek "...
AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin'den CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e sert tepki
AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, sosyal medya üzerinden CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in sözlerine tepki gösterdi...
AK Partili Adnan Öztekin'den sert tepki!
AK Parti Buca Belediye Başkan adayı Adnan Öztekin, Buca Belediyesi eski Başkanı Cemil Şeboy’un sözlerinin sosyal medya ortamında çarpıtılarak göçmenle...











